Komerční objekty

Chraňte své podnikání a proměňte ho díky ALARMI v bezpečné místo.

Navrhneme Vám zabezpečení na míru, nainstalujeme technologii a nepřetržitě budeme Váš objekt střežit. Díky dohledovému centru a zásahové službě budete NONSTOP v bezpečí. Navíc získáte služby navíc jako je pravidelný servis, vlastní přehled nad zabezpečením pomocí smart zařízení, docházkové systémy apod.

#všeprovašibezpečnost

Zabezpečení ve 3 krocích

ALARMI úspěšně chrání majetky přes 30 let, více než 1000 klientům, po celé ČR.

Zakládáme si na individuálním přístupu, profesionální službě a posouváme technologie neustále dopředu.

Cena za nepřetržitou ochranu

Uvedená cena je bez DPH za nepřetržitou ochranu Vašeho objektu. Cena technologie ALARMI se odvíjí od velikosti objektu a Vašich požadavků.
Cenovou nabídku a konzultaci technologie pro Váš objekt Vám poskytneme zdarma.

od 23 Kč

Za den

FAQ

Často kladené otázky

Stále máte otázky ohledně zabezpečení Vašeho domu? Zkuste tyto odpovědi

Jsme společnost, pro kterou je bezpečnost klienta na prvním místě. Máme jedinečný bezpečnostní systém ALARMI, který na trhu nenajdete. Zároveň spolupracujeme s velkými značkami, které Vám zajistí komfort při využívání služby a možnosti toho nejmodernějšího ovládání.

ALARMI Vás ochrání nejen proti krádežím ale i ohni, zaplavením a dalším událostem.

Bezpečnostní systém můžete ovládat jak z objektu pomocí klávesnice, tak i na dálku pomocí aplikace v telefonu. V případě ovládání vrat je k dispozici elektronická klíčenka.

Ano! Kamerový systém je skvělý doplněk pro celkovou ochranu Vašeho domu. Dohled nad svým domem můžete mít díky aplikaci odkudkoliv.

Když ALARMI spustí poplach, dohledové centrum okamžitě reaguje a kontaktuje klienta. V případě potřeby vysílá výjezd k rodinnému domu nebo rovnou kontaktuje Policii ČR. 

V případě komerčních objektů se cena odvíjí od typu, velikosti objektu a Vašich požadavků. Výše uvedená cena je minimální. Nabídku a konzultaci Vám poskytneme zdarma.

Cena technologie ALARMI se odvíjí od velikosti objektu a Vašich požadavků. Nabídku a konzultaci Vám poskytneme zdarma.

ALARMI

Napište nám a zjistěte více!