Ovládání

Ovládání

Určitě si pokládáte otázku, jak se zabezpečení objektu ovládá. Díky dnešním technologiím je způsobů více a záleží na klientovi, jaký způsob mu bude vyhovovat nejvíce. Mezi nejvíce oblíbené patří právě tyto :

Klávesnice

Přístupová kódová klávesnice. Název zní složitě, ale ovládání je jednoduché. Klient pomocí kódu zabezpečovací systém buď zapne, či vypne. Klávesnice navíc nabízí možnost přidělení každé osobě svůj vlastní kód. Tak poznáte, kdo a kdy zabezpečovací systém ovládal.

Mobilní Aplikace

Pokud chce klient ovládat zabezpečení svého objektu z telefonu, je to možné. Díky dnešním technologiím lze dokonce propojit více služeb. Od ovládání světel až po otevírání garážových vrat. I přes veškeré výhody aplikace, je třeba si uvědomit, že díky možnosti odcizení telefonu, zvyšujete riziko napadení svého objektu.

Klíčenka / Čip

Klíčenka nebo čip můžeme mít vícero využití. Může být součástí klávesnice, kde nechcete kódový přístup ale čipový, nebo může otevírat garážová vrata. Klíčenka je malá a vejde se na každý svazek ke klíčům.

Webová aplikace

Mobilní aplikace vychází z té webové, tudíž je ji velmi podobná. Nabízí ale více funkcí, jako je například stažení dokumentů, úprava kontaktních osob, apod.

Jaký způsob vyhovuje nebo by vyhovoval Vám? 

Sdílet :